Biz Kimiz?

ERDEM OTOMOTİV


BİZ KİMİZ?

FİRMAMIZ ERDEM OTOMOTİV, 2008 YILININ EKİM AYINDAN BU YANA AĞIRIKLI OLARAK ONLİNE OTO YEDEK PARÇA SATIŞ PORTALI OLUŞTURMUŞTUR..BU ONLİNE SATIŞLARIMIZDA HEDEF KİTLEMİZ SON KULLANICILAR,YANİ ARAÇ SAHİPLERİDİR. TÜRKİYE’NİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN İNTERNET ÜZERİNDEN FİRMAMIZA EN HIZLI ŞEKİLDE ULAŞABİLİRSİNİZ.HİZMET VERDİĞİMİZ WEB SİTELERİMİZDE VE DİĞER İNTERNET AKTİVASYONLARIMIZDA FARKIMIZ, KALİTEMİZİ VE GÜVENİLİRLİĞİMİZİ NET BİR ŞEKİLDE GÖREBİLİRSİNİZ.FAALİYETE BAŞLADIĞIMIZ İLK GÜNDEN BU YANA TÜRKİYENİN TÜM İL İLÇE VE KASABALARINA ANLAŞMALI KARGOLARIMIZLA ÜRÜN SATMIŞLIĞIMIZ VARDIR.MUTLAKA TELEFONLARIMIZ YA BİR YAKININIZIN FİHRİSTİNDE VEYA BİR OTO SANAYİ USTASININ HAFIZASINDA TELEFON NUMARAMIZ KAYITLIDIR.

SLOGANIMIZ ERDEM OTOMOTİV/YOLUNUZU AYDINLATIR ŞEKLİNDEDİR. HERHANGİ BİR ÇIKAR, MADDİ MENFAAT SAĞLAMADAN YOLUNU AYDINLATTIĞIMIZ İNSANLARIN BİZE ŞÜKRAN BORÇLARINI BİLDİRMELERİ BİZİM İÇİN MUTLULUK KAYNAĞIDIR.

VİZYONUMUZ

REKABETÇİ VE SÜRDÜREBİLİR BÜYÜME POTANSİYELİ OLAN OTOMOTİV YEDEK PARÇA İTHAL VE SATIŞ ŞİRKETİ OLARAK DEĞER VE FARKLILIKLAR YARATMAK. ŞİRKETİMİZİ KALİTESİNİ UZMAN KADRO İLE BİRLEŞTİRİP GENİŞ KİTLELERE ULAŞIP ÖRNEK BİR HİZMET SUNARAK KALICI ÜSTÜNLÜK SAĞLAMAKLA BİRLİKTE AYNI ZAMANDA HİZMET VE ÜRÜN KALİTESİYLE MÜŞTERİLERİMİZİN BİRİNCİ TERCİHİ OLARAK SÜREKLİLİĞİ OLUŞTURMAK…

MİSYONUMUZ

OTOMOTİV YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDE EN İYİ VE HER DAİM YENİLİKLERE UYUM SAĞLAYAN BİR ŞİRKET OLMA YOLUNDA MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİLERİNİ EN ÜST SEVİYEDE KARŞILAMAK.GLOBALLEŞEN VE DİJİTALLEŞEN YENİ DÜNYA DÜZENİNDE TEKNOLOJİNİN GETİRDİĞİ SON YENİLİKLERİ MÜŞTERİMİZİN HİZMETİNE EKSİKSİZ VE TAM OLARAK SUNMAK.

logo